21. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna: 4-6.11.2020

JSW Innowacje

3 listopada 2020

Uprzejmie informujemy, że w dniach 4-6 listopada br, w formule online, odbędzie się 21. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna. Spotkania z cyklu KOMTECH-IMTech, skierowane są do wszystkich zainteresowanych rozwojem bezpiecznego i efektywnego górnictwa.

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych osiągnięć naukowych i kierunków badawczych w górnictwie oraz wymiana doświadczeń w zakresie wykorzystania innowacyjnych technik i technologii. Szczególny nacisk tej edycji położony będzie na cyberbezpieczeństwo, problemy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Uczestnicy spotkań będą mieli również okazję zapoznania się z ofertą producentów maszyn i urządzeń.

Do udziału w konferencji zapraszają jej organizatorzy – Instytut Techniki Górniczej KOMAG, Jastrzębska Spółka Węglowa oraz JSW Szkolenie i Górnictwo.

Zobacz program konferencji. Więcej szczegółów na stronie.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.