Analiza stanu wytężenia mocowania ucha podpory stropnicy

ITI EMAG

5 maja 2020

Omówiono przypadki uszkodzenia mocowania ucha podpory stropnicy w osłonie odzawałowej, powstałe w trakcie użytkowania sekcji.

Korzystając z modelu MES osłony oceniono wytężenie ucha. Zarówno w warunkach rozpatrywanego wyrobiska ścianowego, jak również przy najbardziej niekorzystnym przypadku obciążenia. Określono przypuszczalną przyczynę powstałych uszkodzeń oraz przeanalizowano propozycję modyfikacji postaci konstrukcyjnej mocowania ucha podpory stropnicy.

Dlatego też zachęcamy do zgłębienia całości artykułu „Analiza stanu wytężenia mocowania ucha podpory stropnicy w osłonie odzawałowej sekcji obudowy zmechanizowanej” w magazynie MINING MACHINES.

Autorzy: Marek Jaszczuk, Józef Markowicz, Stanisław Szweda

 

ŹRÓDŁA:
http://komag.eu/wydawnictwa/mining-machines

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.