Aplikacja 3D

JSW Innowacje rozpoczęło komercjalizację modeli trójwymiarowych opracowanych przez Zakład Technologii Przełomowych w ramach realizowanych prac badawczo-rozwojowych. Zamodelowane trójwymiarowe obiekty są wysokiej jakości produktami, spełniającymi wszelkie wymogi technologiczne jak i jakościowe rynku zewnętrznego. Mogą być wykorzystywane zarówno w animacjach jak i w aplikacjach oraz grach, w tym również uwzględniających technologię wirtualnej rzeczywistości. Do komercjalizacji modeli 3D stosuje się platformy internetowe, wykorzystywane przez grafików i animatorów. Do celów JSW Innowacje wybrano platformę Turbosquid, będącą najstarszym oraz najpopularniejszym portalem internetowym umożliwiającym handel bryłami 3D na całym świecie. Pracownicy Zakładu Technologii Przełomowych na bieżąco przygotowują modele 3D oraz udostępniają je na platformie, dzięki czemu z tygodnia na tydzień oferta JSW Innowacje powiększa się.

Aktualną ofertę można znaleźć pod adresem: https://www.turbosquid.com/Search/Artists/JSW-Innowacje-SA

W celu zapewnia możliwość obejrzenia modeli 3D z każdej perspektywy oraz w różnych ustawieniach graficznych, pracownicy Zakładu Technologii Przełomowych opracowali aplikację, która umożliwia przeglądanie modeli 3D przed ich zakupem. Aplikacja pozwala również na przedstawienie kompetencji pracowników Zakładu Technologii Przełomowych w zakresie prototypowania i modelowania 3D, które łączą umiejętności z zakresu prototypowania technicznego oraz tworzenia animowanych wizualizacji trójwymiarowych.

Aplikacja działa poprawnie na rozdzielczościach powyżej 1200px. Skorzystaj z urządzenia o większym ekranie aby zobaczyć aplikację.

Zakład Technologii Przełomowych JSW Innowacje na potrzeby działalności badawczo-rozwojowej, zatrudnił wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną i naukowo-badawczą oraz został wyposażony w nowoczesne urządzenia, maszyny i narzędzia. Zasoby Zakładu, oprócz podstawowej działalności, pozwalają również na komercyjne świadczenie usług oraz realizację zleceń w zakresie projektowania, prototypowania i wytwarzania zaawansowanych rozwiązań technicznych, projektowania i wykonywania trójwymiarowych modeli graficznych oraz wykonywania pomiarów, zdjęć i filmów z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

Pełen zakres świadczonych usług dostępny jest pod adresem: https://www.jswinnowacje.pl/oferta-uslug/

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.