Climate Accelerator - rekrutacja

JSW Innowacje

10 września 2020

mat. organizatora

Rozpoczęła się rekrutacja do programu Climate Accelerator. Na zgłoszenia startupów, które szukają możliwości rozwoju swoich produktów, wspierających ochronę klimatu, organizator czeka do końca września 2020 r.

Jak aplikować?

Aby się zgłosić wypełnij formularz  na www.climateaccelerator.pl i przedstaw innowację z obszarów takich jak:

  • neutralność klimatyczna miast i regionów
  • innowacje finansowe
  • czysta mobilność
  • efektywność energetyczna budynków
  • zmniejszenie emisyjności biznesów
  • redukcja zanieczyszczeń powietrza.

Co możesz zyskać?

Grant w wysokości 15 000 euro na rozwój swojego produktu, usługi czy technologii, wsparcie coachów, ekspertów i mentorów, a także udział w warsztatach.

Jak wygląda proces?

Proces akceleracji trwa siedem tygodni. Wybrane startupy będą mogły skorzystać z możliwości wsparcia międzynarodowego ekosystemu inwestorów, funduszy venture capital czy ośrodków badawczo-rozwojowych.

Climate Accelerator to program współtworzony przez KIC-Climate Polska, jedną z największych organizacji europejskich, działających na rzecz neutralności klimatycznej i budowy gospodarki niskoemisyjnej oraz SPIN-US, spółkę celową Uniwersytetu Śląskiego, specjalizującą się w transferze wiedzy i technologii.

ŹRÓDŁA:
https://climateaccelerator.pl/

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.