Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, możliwe, że odpowiedzieliśmy poniżej na pytanie jakie chcesz zadać.

Inicjatywę można zgłosić dwoma sposobami:

  • Poprzez link https://formularz.nowylevel.pl/, do którego można przejść również ze strony głównej portalu klikając „wypełnij formularz”. Jest to szybki sposób na zgłoszenie prostej idei projektu. Jeżeli pomysł jest zasadny to w takich przypadkach autor może otrzymać prośbę o wypełnienie Karty Koncepcji Projektu.
  • Poprzez bezpośrednie wypełnienie Karty Koncepcji Projektu (KKP). Formularz do KKP dostępny jest dla zarejestrowanych Użytkowników z części społecznościowej portalu https://portal.nowylevel.pl/ w górnym pasku nawigacyjnym (Karta Projektu).

Tak. Istnieje taka możliwość w trakcie wypełniania KKP w którymkolwiek momencie uzupełniania formularza. Zapisane KKP znajdują się w menu po lewej stronie , dostępnym z części społecznościowej https://portal.nowylevel.pl/, w zakładce „Moje Karty Projektów”. Dopóki karta nie jest wysłana do Administratora, nie ma on do nich dostępu, a Użytkownik może w dalszym ciągu pracować nad swoim pomysłem.

Wstępne odpowiedzi na każde zgłoszenie wysyłane są na bieżąco przez koordynatora zgłoszeń portalu na podany adres e-mail. Docelowe rekomendacje dalszego postępowania w temacie zgłoszenia przesyłane są po posiedzeniu Wstępnego Komitetu Oceny Projektów, który obraduje raz na kwartał. W zależności od daty ostatniego posiedzenia czas oczekiwania może być różny.

Zgłoszone pomysłu są analizowane pod kątem zasadności i możliwości uruchomienia projektu wspólnie z pomysłodawcą. Zasady ewentualnej współpracy, w przypadku pozytywnej oceny, są określane indywidualnie dla każdej z wybranych inicjatyw o największym potencjale rozwojowym wspólnie z pomysłodawcą. Najlepiej rokujące projekty mogą być realizowane w oparciu o różne modele biznesowe.

Administratorem danych osobowych Użytkowników portalu jest JSW Innowacje S.A. z siedzibą w Katowicach (40-282) przy ul. Paderewskiego 41, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000116114. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować z Koordynatorem ds. Ochrony Danych Osobowych pod adresem: [email protected].

Wybrane okienka formularza Karty Koncepcji Projektu zaopatrzone są w ikonki informacyjne zawierające krótki opis danej rubryki i tego co należy w niej wpisać. W celu skorzystania z ikonki informacyjnej wystarczy najechać na nią kursorem. W przypadku dalszych wątpliwości lub jakichkolwiek innych pytań dotyczących portalu można kontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy https://www.nowylevel.pl/kontakt/.

Tak. W przypadku odrzucenia lub jakichkolwiek dalszych rekomendacji, pomysłodawca zostanie poinformowany o tej decyzji. Długość oczekiwania na odpowiedź zależy od daty ostatniego posiedzenia Wstępnego Komitetu Oceny Projektów (więcej w pytaniu nr 4).

Nic. Zgłoszenie inicjatywy poprzez portal jest bezpłatne. Zgłoszenie wymaga oczywiście dostępu do Internetu, co zasadniczo leży po stronie zgłaszającego.

Tak. Regulamin portalu dostępny jest pod adresem https://www.nowylevel.pl/regulamin/.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.