Fundusz Wyszehradzki w służbie integracji Grupy V4

JSW Innowacje

6 listopada 2020

Rola surowców krytycznych w Grupie Wyszehradzkiej (V4)” to projekt, który już wkrótce zostanie zrealizowany przy udziale JSW Innowacje. W jego ramach przewiduje się między innymi zorganizowanie międzynarodowej konferencji oraz przeprowadzenie serii profesjonalnych szkoleń dla przedstawicieli nauki i przemysłu.

Działania te sfinansowane zostaną ze środków Funduszu Wyszehradzkiego i posłużą wzmocnieniu współpracy regionalnej w ramach Grupy V4. Partnerami projektu są bowiem Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej, Masaryk University w Brnie, Instytut Nauk o Ziemi Słowackiej Akademia Nauk, Uniwersytet w Miszkolcu, a także Polskie Towarzystwo Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

 

Szczegóły o projekcie i harmonogram warsztatów pod linkiem.

ŹRÓDŁA:
https://www.jswinnowacje.pl/o-nas/projekty/rola-surowcow-krytycznych-w-gospodarce-krajow-grupy-v4/

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.