Grupa robocza ds. innowacji dla zrównoważonego rozwoju i CSR

JSW Innowacje

16 listopada 2020

Obraz My pictures are CC0. When doing composings: z Pixabay

W tym tygodniu odbędą się dwa ostatnie spotkania z cyklu warsztatów dla MŚP. To już dosłownie ostatnia chwila, aby dopisać się do grona uczestników!

Szczegóły na stronie MFiPR: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr.

Aby dopisać się jeszcze w ostatniej chwili najlepiej pisać bezpośrednio na maila: [email protected]

  • 18 listopada 2020 r. region zachodniopomorski
  • 19 listopada 2020 r. region lubuski

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach online w regionach dla przedstawicieli sektora MŚP. Warsztaty dotyczą tematyki społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (CSR) i znaczenia innowacji dla zrównoważonego rozwoju.  Z uwagi na sytuację epidemilogiczną, warsztaty będą prowadzone w formule online, przez firmę Goodbrand, która ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów związanych z tematyką społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (CSR) i celów zrównoważonego rozwoju (SDG).

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.