Modele na (trój)wymiar!

JSW Innowacje

22 października 2020

JSW Innowacje rozpoczęło komercjalizację modeli trójwymiarowych opracowanych przez Zakład Technologii Przełomowych w ramach realizowanych prac badawczo-rozwojowych. Zamodelowane trójwymiarowe obiekty są wysokiej jakości produktami, spełniającymi wszelkie wymogi technologiczne jak i jakościowe rynku zewnętrznego. Mogą być wykorzystywane zarówno w animacjach jak i w aplikacjach oraz grach, w tym również uwzględniających technologię wirtualnej rzeczywistości.

Najstarszym oraz najpopularniejszym na świecie portalem internetowym, umożliwiającym handel bryłami 3D jest Turbosquid. Tam właśnie udostępniane są modele JSW Innowacje. Specjalna aplikacja, opracowana przez pracowników Zakładu Technologii Przełomowych, umożliwia zapoznanie się z modelem 3D przed zakupem – obejrzenie go z każdej perspektywy oraz w różnych ustawieniach graficznych. Kompetencje pracowników Zakładu w zakresie prototypowania i modelowania 3D, łączą bowiem umiejętności z zakresu prototypowania technicznego oraz tworzenia animowanych wizualizacji trójwymiarowych.

Dowiedz się więcej na temat oferty i zobacz w działaniu Interaktywną Aplikację 3D

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.