JSW Innowacje w roli eksperta

JSW Innowacje

7 listopada 2020

Partnerstwo Strategiczne na rzecz wspierania podejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym w programach studiów związanych z przemysłem wydobywczym” to tytuł projektu realizowanego przez JSW Innowacje we współpracy z Politechniką Śląską.

Partnerami projektu są także COBANT Group S.A. oraz uczelnie – Uniwersytet w Leoben, Uniwersytet Techniczny w Madrycie, Uniwersytet Techniczny w Delft, Uniwersytet Techniczny w Tallinnie. Inicjatywa ta ma na celu wprowadzenie i rozwój idei gospodarki o obiegu zamkniętym w programach studiów wyższych, związanych z przemysłem wydobywczym i realizowana jest ze środków programu Erasmus Plus.

ŹRÓDŁA:
https://www.jswinnowacje.pl/odpowiedzialny-biznes/wydarzenia/wydarzenie/news/nowe-dzialania-jsw-innowacje-i-politechniki-slaskiej-w-zakresie-partnerstwa-strategicznego-na-rzecz/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=36d29fb3c05dcc5bd3833c04bbaf6867

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.