Konferencja naukowa z cyklu "Energetyka i Paliwa"

admin

18 września 2020

Konferencja naukowa Energetyka i Paliwa 2018 odbędzie się w dniach  18-20  września 2020 r. na Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Celem konferencji jest wyeksponowanie interdyscyplinarności nauki i techniki w zakresie paliw i energii, nawiązanie i zacieśnienie kontaktów oraz wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przemysłowych w obszarze szeroko pojętej problematyki konferencji. Organizatorzy zakładają dwuletni cykl konferencji.

Sesje plenarne poświęcone będą głównym problemom funkcjonowania paliw i energetyki w gospodarce i społeczeństwie: polityce energetycznej i ekologicznej Polski wobec ustaleń Paryskiej Konferencji Klimatycznej oraz wpływowi energetyki na różne aspekty życia, w tym komfort i zdrowie.

Szczegóły: http://www.konferencja-eip.agh.edu.pl/

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.