Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Techniki i Technologie dla Górnictwa BEZPIECZEŃSTWO – EFEKTYWNOŚĆ – NIEZAWODNOŚĆ

admin

4 listopada 2020

Instytut Techniki Górniczej KOMAG, Jastrzębska Spółka Węglowa oraz JSW Szkolenie i Górnictwo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 21. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej z cyklu KOMTECH-IMTech, która odbędzie się w dniach od 4 do 6 listopada br. w formule online.

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych, badawczych i technicznych w dziedzinie górnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia, wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie wykorzystania innowacyjnych technik i technologii, jak również prezentacja oferty producentów maszyn i urządzeń. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja przyczyni się do integracji środowiska naukowego z przedstawicielami przemysłu, stając się doskonałą okazją do dyskusji i tradycyjnie już gromadząc liczne grono uczestników, zainteresowanych kierunkami rozwoju bezpiecznego i efektywnego górnictwa.

Miejsce: Z uwagi na sytuację epidemiologiczną konferencja odbędzie się w trybie ONLINE. 

Link do strony z wydarzeniem https://www.jsw.pl/media/wydarzenia/artykul/zapraszamy-do-udzialu-w-konferencji

Link do wydarzenia na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=YDUmfbiPdvQ&feature=youtu.be

Link do strony KOMAG-u http://komag.eu/aktualnosci/2496-zapraszamy-na-konferencje-komtech-imtech-online

 

Sekretariat konferencji:
Lilianna Stańczak
tel. 32-2374470
[email protected]

 

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.