Konferencja: Górnictwo – zacznijmy nasze jutro już dzisiaj

Akademia Górniczo-Hutnicza

26 stycznia 2021

Konferencja Naukowa Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie

wersja online

Pragnąc kontynuować wymianę najnowszych myśli, wspólnego tworzenia nowych rozwiązań oraz działań naukowych zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej Wydziału Górnictwa
i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą, Jastrzębską Spółkę Węglową S.A., JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o.

Konferencja, ze względu na ograniczenia nie może się odbyć w formie tradycyjnej, dlatego wykorzystując dostępne rozwiązania cyfrowe zapraszamy na konferencję w formie zdalnej, która będzie uzupełniona o panele dyskusyjne przedstawicieli świata nauki oraz przemysłu. Główną transmisję udostępnimy na kanale YouTube JSW S.A.

Celem konferencji jest pokazanie aktualnych i przyszłych kierunków działalności naukowej
we współpracy z partnerami z branży górniczej, szczególnie we współpracy z Jastrzębską Spółką Węglową S.A. Wykorzystanie i wyeksponowanie posiadanych kompetencji i zasobów pozwoli na pokazanie zachodzących zmian i obszarów transformacji.

Tematyka konferencji został podzielona na sesje tematyczne obejmujące:

  • Zagrożenia geomechaniczne w górnictwie podziemnym;
  • Efektywność energetyczna;
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym;
  • Kwalifikacje w branży górniczej.

Konferencja odbędzie się w terminie: 28-29 styczeń 2021 r.
Transmisja na naszej stronie internetowej: https://wgig.agh.edu.pl oraz na kanale Youtube JSW S.A.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności pracowników kopalń oraz firm związanych z górnictwem, naukowców, ekspertów oraz przedstawicieli Urzędów Górniczych.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.