Konferencja KOMEKO-IMTech 2020

ITG Komag

6 lutego 2020

Przypominamy, że wciąż mogą Państwo zgłosić referat do wygłoszenia podczas 21. Konferencji Naukowo-Technicznej pt. Innowacyjne i Przyjazne dla Środowiska Techniki i Technologie Przeróbki Surowców Mineralnych, która odbędzie się w dniach 23-25 marca br. w Hotelu KLIMCZOK, w Szczyrku.

Organizatorzy zapraszają również do wzięcia aktywnego udziału w organizowanej Konferencji w której swój udział zapowiedziało już 50 użytkowników innowacyjnych rozwiązań, którymi są pracownicy zakładów przeróbczych. Udział swój zapowiedziały także Firmy działające w branży zajmującej się systemami przeróbczymi.

Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego z przedstawicielami przemysłu oraz stworzenie klimatu do dyskusji i wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących wykorzystania innowacyjnych technik i technologii. Konferencja jest również doskonałą okazją do prezentacji oferty producentów maszyn i urządzeń.

Konferencja tradycyjnie już, od ponad 20 lat, gromadzi liczne grono uczestników, zainteresowanych kierunkami rozwoju bezpiecznego i efektywnego górnictwa.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji www.imtech.komag.eu

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.