Konferencja online: Internacjonalizacja górnictwa

ITG Komag

16 listopada 2020

W imieniu Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego, Prezesa Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach Pana Edwarda Długaja oraz Dyrektora Instytutu Techniki Górniczej KOMAG Pana Dariusza Prostańskiego zapraszamy w najbliższy wtorek 17 listopada 2020 do uczestnictwa w pierwszej konferencji online poświęconej internacjonalizacji firm sektora wydobywczego. Podczas konferencji nie tylko spróbujemy odpowiedzieć na te pytania i na wiele innych pytań, ale zaproponujemy nowy kierunek ekspansji śląskich firm górniczych.

  • Czy jesteśmy zakładnikami węgla?
  • Czy Afryka może być atrakcyjnym rynkiem dla polskich firm, a może Indie lub kraje kaukaskie?
  • Czy polskie firmy mogą wydobywać i przetwarzać złoto, boksyty i diamenty?
  • Gdzie uzyskać wsparcie finansowe i kto nam może pomóc?
  • Czy polskie firmy mogą działać wspólnie?

Konferencja jest bezpłatna. Program konferencji oraz link rejestracyjny znajdą Państwo pod adresem http://internacjonalizacjagornictwa.igei.pl/.  Na stronie znajdą Państwo link do transmisji. Wszystkie zarejestrowane firmy otrzymają bezpłatny dostęp do materiałów iformacyjnych.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.