współpraca
  partnerska

  opinie/sugestie
  na temat portalu

  wsparcie
  techniczne

  inne

  współpraca partnerskaopinie/sugestie na temat portaluwsparcie techniczneinne

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest JSW Innowacje S.A. z siedzibą w Katowicach (40-282) przy ul. Paderewskiego 41, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000116114 (dalej jako: „Spółka”).

  Regulamin zawiera szczegóły związane z przetwarzaniem danych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: [email protected]

  Odbiorcami danych osobowych mogą być: dostawcy usług w tym usług IT, ... Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy od jej zakończenia. W zakresie udzielonej zgody dane osobowe będą przechowywane do momentu jest wycofania. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwi nawiązanie kontaktu lub prowadzenie działań marketingowych.

  Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

  Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.