Najbliższy webinar już 24. listopada!

admin

23 listopada 2020

Przypominamy, że już we wtorek od godziny 15:00 rozpocznie się kolejny bezpłatny webinar z jesiennego cyklu stworzonego we współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, tym razem temat to "Węgiel koksowy potencjalnym źródłem wodoru.".

Gościem kolejnego spotkania online będzie mgr inż. Mateusz Hajdun, który opowie o technologiach produkcji wodoru, zastosowaniach w elektromobilności i energetyce rozproszonej, używając przykładów z życia. Będą szczegóły na temat separacji wodoru z gazu koksowniczego oraz zwiększenia efektywności wykorzystania gazu koksowniczego.

Zapiszcie się by otrzymać przypomnienie już dziś i oglądajcie TUTAJ.

Aby brać czynny udział i móc zadawać pytania skorzystaj z linku do platformy ZOOM.

Szczegóły na temat spotkania online: KALENDARIUM.

 

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.