O Projekcie

Dzięki platformie zgłaszający może zrobić pierwszy krok, który umożliwi mu udział w realizacji wybranych projektów przeznaczonych do komercjalizacji. Ponadto portal umożliwia dostęp do portalu wiedzy związanej z tematyką górniczą. NowyLevel.pl to również portal społecznościowy zrzeszający profesjonalistów związanych z branżą górniczą, a także z firm okołogórniczych oraz wszystkich pasjonatów tak ważnej gałęzi gospodarki.

akcelerator
innowacyjnych
pomysłów

Przyświecającą nam ideą jest chęć zainicjowania i stymulowania procesu tworzenia się społeczności internetowej skupionej wokół tematyki górniczej oraz przeróbczej i koksowniczej, tak aby efektem wymiany pomysłów i wiedzy użytkowników było składanie przez nich kart innowacyjnych inicjatyw projektowych. Wyjątkowość naszego pomysłu polega na połączeniu na jednej, sprofilowanej tematycznie platformie internetowej – portalu wiedzy, portalu społecznościowego oraz akceleratora innowacyjnych pomysłów.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.