Piszemy, że piszą o nas

JSW Innowacje

9 lipca 2020

Cyfrowa przestrzeń dla innowatorów – pomysłodawców i wdrożeniowców, nauki i biznesu, portal, który łączy, krótko mówiąc - Nowylvel.pl. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie JSW SA, zainicjowany przez JSW Innowacje, stworzony przez młodych, ale doświadczonych ludzi z wizją.

Skoro czytają Państwo ten tekst, to znaczy, że weszliście na nowy level myślenia o przyszłości górnictwa. Na pierwszy w Europie portal dla innowatorów przemysłu, którego głównym celem jest pobudzenie wynalazczości. Na platformę dla wymiany myśli, pomysłów, na inicjowanie projektów.

Portal pełni kilka funkcji – od łączenia indywidualnego innowatora –pomysłodawcy z inwestorem, poprzez zwykłe czerpanie informacji z dostępnych dla każdego baz wiedzy, po tworzenie społeczności, dla której przyszłość górnictwa nie jest obojętna.

W najnowszym numerze miesięcznika „Solidarność Górnicza” ukazał się przekrojowy artykuł  Nowy level.pl – pierwszy otwarty portal w Europie dla innowatorów przemysłów 4.0., w którym przedstawiono szczegóły projektu, opisano funkcjonalności portalu, a także jego wpływ na rozwój innowacyjności. Ciekawą perspektywę odbioru projektu uzyskano dzięki rozmowom z twórcami i uczestnikami przedsięwzięcia: kierownikiem projektu Anetą Maciaszczyk, kierownikiem Działu Współpracy i promocji JSW Innowacje SA Agnieszką Brejdak, Małgorzatą Gradek-Lewandowską – radcą prawnym oraz użytkownikami portalu.

Cały tekst dostępny jest pod linkiem.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.