Rekrutacja na Szkołę Letnią – Limbra Summer School

Akademia Górniczo-Hutnicza

21 sierpnia 2020

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w letniej szkole Limbra Summer School - – Entrepreneur in the Raw Materials Industry in Poland.

Szkoła letnia Limbra prowadzona jest w ramach programu KIC Raw Material, którego zadaniem jest opracowanie wielopoziomowych rozwiązań dla ograniczenia tzw. drenażu mózgów w sektorze surowców mineralnych. Celem tego projektu dydaktycznego jest doskonalenie wiedzy studentów, a przyszłych absolwentów-inżynierów z zakresu przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem specjalnych potrzeb pokoleń Y i Z oraz zmian zapotrzebowania na kompetencje.

Limbra Summer School odbędzie się w dniach 21-25 września 2020 roku pod patronatem Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zajęcia prowadzone będą w systemie on-line we współpracy z Centrum e-Learningu AGH.

Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na pokazanie praktycznego zastosowania wiedzy pozyskanej na studiach oraz podczas zajęć szkoły letniej, dlatego szczególnie dedykowane jest studentom studiów drugiego stopnia.

Zajęcia odbywać się będą w języku angielskim (trenerzy z Hiszpani, Węgier, Słowacji i Czech) i w języku polskim (firmy krajowe, Urząd Miasta Krakowa, Inno AGH, AGH). W ramach Szkoły uczestnicy zapewniony będą mieć przez organizatora sprzęt pomocniczy do uczestnictwa w zajęciach on-line (kamerka internetowa i słuchawki) oraz materiały szkoły.

Każdy uczestnik otrzyma także dyplom, potwierdzający zdobycie kluczowych umiejętności w obszarze działań innowacyjnych i przedsiębiorczych na rynku surowców mineralnych.

Rekrutacja

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod adresem: https://forms.gle/KGKzUuANRbp1ZwB3A do dnia 4 września 2020 roku.

Udział w zajęciach Limbra Summer School jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz wymagany założeniami projektu parytet płci.

Lista zakwalifikowanych uczestników ogłoszona zostanie w dniu 7 września 2020 roku.

Uwagi i zapytania można kierować na adres: [email protected].

Serdecznie zapraszamy!!

Organizatorzy Limbra Summer School.

http://limbra-project.eu/

https://wgig.agh.edu.pl/limbra/

ŹRÓDŁA:
https://forms.gle/KGKzUuANRbp1ZwB3A

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.