Studiuj na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH - informacje dla kandydatów

Akademia Górniczo-Hutnicza

14 maja 2020

Potencjał dydaktyczny w postaci kadry i zaplecza laboratoryjnego oraz wysoka jakość kształcenia przekładają się na zajmowanie najwyższych miejsc w prestiżowych rankingach studiów inżynierskich w Polsce. Jest to efektem wysokiej oceny zarówno grona ekspertów oceniających poszczególne kierunki studiów, jak i pracodawców, zatrudniających absolwentów Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH.

Dzięki współpracy Wydziału z licznymi przedsiębiorstwa z branż energetycznych lub ściśle powiązanych, takich jak górnictwo, budownictwo, czy inżynieria środowiska zapewniane są staże i praktyki oraz przyszłe zatrudnienia w firmach o zasięgu krajowym jak i globalnym. Wsparcie takich firm jak JSW S.A, JSW Innowacje S.A., KGHM Polska Miedź S.A, Tauron Polska Energia, Famur czy Astaldi to interesująca perspektywa dla studentów, chcących pracować w zawodzie po ukończeniu studiów.

Rekrutacja kandydatów na pierwszy rok studiów przeprowadzana jest w cyklach rekrutacyjnych obejmujących rejestrację kandydatów w elektronicznym systemie obsługi rekrutacji, ich kwalifikację w oparciu o wskaźnik rekrutacji, a następnie złożeniu podania i wpisaniu na I rok studiów.

Więcej o rekrutacji:

Rekrutacja

Zasady rekrutacji

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.