#TechForGood w finale Funduszu Sektora 3.0

JSW Innowacje

21 września 2020

fot. materiały organizatora https://sektor3-0.pl/festiwal

SEKTOR 3.0 to przedsięwzięcie mające na celu wsparcie transformacji cyfrowej i wykorzystywanie nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. Fundusz Sektora obejmuje dwa rodzaje pomocy – cykl szkoleń, ułatwiających doprecyzowanie pomysłu oraz wsparcie finansowe w łącznej kwocie 100 tysięcy złotych.

Tegoroczne pomysły dotyczyły obszarów zdrowia, dostępności, środowiska i wsparcia organizacji społecznych, opierając się na potrzebach różnych środowisk – od bazy zaginionych zwierząt, poprzez stworzenie aplikacji do zarządzania sprzętem i zasobami organizacji pozarządowych, po projekt mający na celu minimalizowanie niedoborów w bankach krwi.

Szczegóły pomysłów dostępne są na stronie.

trzy przykładowe przedsięwzięcia:

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.