#webinar: Nowoczesne techniki i technologie w specjalistycznym budownictwie podziemnym

JSW Innowacje

19 października 2020

Już 27.10.2020 r. o godz. 15:00 zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar, tym razem na temat: "Nowoczesne techniki i technologie w specjalistycznym budownictwie podziemnym". Wykład poprowadzi dr inż. Paweł Kamiński (PBSz S.A., AGH w Krakowie).

Zapraszamy na spotkanie online organizowane przez JSW Innowacje wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

PLAN PREZENTACJI:

  • Przedstawienie się – dwa zdania o AGH WGiG / PBSz
  • Zarys rynku i tego co się dzieje: PeBeKa/KGHM; stosowane technologie, projekty i firmy zagraniczne, kombajny,
  • Opis projektów krajowych: (Leon IV, Janina VI, Bzie, Grzegorz) -> Innowacje i nowe rozwiązania,
  • Wiercenie szybów i obudowa pływająca,
  • Nietypowe projekty w tym te dla turystyki: Łagisza, Paderewski, Wyzwolenie,
  • Podsumowanie

Prezentacja będzie przeplatana  filmami/animacjami.

Webinarium odbędzie się we wtorek 27.10.2020 r. od godziny 15:00  pod linkiem.

Szczegóły w Kalendarium.

PRELEGENT:

dr inż. Paweł Kamiński PBSz S.A. AGH w Krakowie

Urodzony 7 maja 1984 roku w Żorach. Po ukończeniu szkoły średniej (klasa mat-fiz) podjął studia na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie. Od początku Jego zainteresowania około zawodowe związane są z budownictwem podziemnym i mechanizacją górnictwa. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę na wydziale jako asystent a następnie po uzyskaniu stopnia doktora nauk technicznych awansował na stanowisko adiunkta. W międzyczasie rozpoczął współpracę z przemysłem, od ponad pięciu lat współpracuje z czołową firmą branży górniczej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Górniczych Wyciągów Szybowych. Jest autorem i współautorem ponad 100 różnego rodzaju publikacji, w tym sześciu patentów, oraz wielu opracowań dla przemysłu.

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.