#webinar 24.11.2020: Węgiel koksowy potencjalnym źródłem wodoru.

JSW Innowacje

28 października 2020

Znamy już datę kolejnego webinaru w cyklu organizowanym wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, który odbędzie się 24.11.2020 od godziny 15:00. Tym razem tematem spotkania będzie "Wodór" a naszym gościem mgr inż. Mateusz Hajdun.

PRELEGENT:

Mgr inż. Mateusz Hajdun jest absolwentem Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki oraz Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Obecnie pracuje na stanowisku głównego specjalisty ds. zarządzania projektami w Pionie Projektów Koksowniczych i Chemicznych JSW Innowacje S.A. – spółce będącej zapleczem badawczo-rozwojowym Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na co dzień realizuje prace w ramach projektów związanych z obszarem koksowniczym i chemicznym Grupy Kapitałowej, które związane są m. in. z:

  • poszukiwaniem lub opracowaniem innowacyjnych technologii przetwórstwa węgla i substancji węglonośnych,
  • opracowaniem i przygotowaniem do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu koksowniczego,
  • poszukiwaniem i wdrażaniem technologii pozwalających na dywersyfikację portfela produktów Grupy poprzez głębokie przetwórstwo posiadanych surowców,
  • wdrażaniem gospodarki obiegu zamkniętego poprzez bardziej efektywne zagospodarowanie odpadów i produktów ubocznych procesu wydobycia i koksowania węgla koksowego.

Szczegółowy w Kalendarium!

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.