Zdobądź nowe kompetencje - studia podyplomowe SGH

GIG

29 stycznia 2021

Główny Instytut Górnictwa prowadzi aktualnie nabór na 32 edycję Rocznych Podyplomowych Studiów Menedżerskich opartych na strukturze MBA, realizowanych we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Zajęcia już w marcu!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną kraju, studia będą uruchomione w nowej formule, za pośrednictwem platformy edukacyjnej, dającej możliwość interaktywnego, zdalnego uczestnictwa w zajęciach.

Studia adresowane są zarówno do kadry zarządzającej, pragnącej doskonalić swoje umiejętności menedżerskie, jak i do osób planujących rozwój swojej ścieżki zawodowej, zamierzających objąć w przedsiębiorstwie funkcje kierownicze.

Zyskujesz:

  • dyplom jednej z najlepszych uczelni w Polsce – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie,
  • nowe możliwości rozwoju zawodowego,
  • oszczędność czasu i środków na przejazdy (zajęcia on-line).

 

Zachęcamy do wykorzystania czasu epidemii na inwestycję w rozwój własnych kompetencji.

Chcesz wiedzieć więcej, kliknij link www.szkolenia.gig.eu

Kontakt: mgr Dorota Lorenc, tel. 32-259-22-33, 32-259-26-04,

e-mail: [email protected]

 

Coworking - Możliwość udostępnienia sali spotkań w Katowicach dla społeczności innowatorów, Skontaktuj się z nami: kontakt@nowylevel.pl

Informujemy, że strona używa plików cookies wyłącznie w celach wskazanych w Polityce Prywatności. Jeżeli nie blokujesz tych plików, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia więcej informacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, kliknij Akceptuję.